Nabídka sortimentu

Nabídka sortimentu

Řezivo

Řezivo

Produkce stavebního řeziva je stěžejní činností naší společnosti. Na vlastní pile zajišťujeme pořez kulatiny (smrk, modřín). Zaměřujeme se převážně na sortiment určený pro dřevostavby, střešní konstrukce, zahradní stavby (pergoly, ploty atd.).
Více
Palubky

Palubky

Palubky jsou univerzální materiál, který se hodí pro různé účely v interiéru i exteriéru. Jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které se vyznačuje pevností a odolností vůči opotřebení. Díky svému přírodnímu vzhledu dřeva se palubky hodí do různých prostor a vytvářejí příjemnou atmosféru.
Více
OSB desky

OSB desky

OSB desky jsou základním stavebním materiálem, používajícím se při konstrukci dřevostaveb (jako opláštění venkovních i vnitřních stěn, bednění střech a velmi často na podlahy). Vyrábí se lisováním jehličnatých třísek, jako pojivo se používá polyuretanová pryskyřice.
Více
Terasová prkna

Terasová prkna

Dřevěné terasy spojují obytný prostor se zahradou a rozšiřují tak obytný prostor. Jsou vhodné i pro zimní zahrady, okolí bazénů, do komerčního prostředí typu kavárny, hotelové prostory či sportovní areály.
Více
Plotovky

Plotovky

Více
Kuchyňské desky

Kuchyňské desky

K prodeji nabízíme pracovní desky na kuchyňské linky (výrobce: Egger, Kronospan). Nosným materiálem je dřevotřísková deska, povrchově upravená odolným HPL laminátem (tl. 0,6 – 0,8 mm), ohnutým přes hranu desky.
Více
Lamino

Lamino

Lamino desky jsou povrchově upravené dřevotřískové desky, které se používají k výrobě nábytku a jiného interiérového vybavení. Nabízíme bohatý výběr dekorů od předních výrobců lamino desek – Egger a Kronospan. Větršina dekorů je na objednávku.
Více
Dřevotřísky

Dřevotřísky

Surové dřevotřískové desky se používají do interiérů, pro výrobu nábytku, ale i ve stavebnictví. Jsou vyrobené ze dřevních hoblin a pilin pojených syntetickým lepidlem. Dřevotřískové desky, které prodáváme, jsou jak ostrohranné, tak v provedení s perodrážkou.
Více
Překližky

Překližky

Překližky vyrobené z břízy jsou velmi kvalitním dřevěným materiálem, který se vyznačuje vysokou pevností a tuhostí a má také dobrou odolnost vůči vlhkosti. Nízká hmotnost těchto překližek zaručuje jejich snadnou manipulaci.
Více
Sololit/MDF/HDF/hobra

Sololit/MDF/HDF/hobra

Sololit, MDF a HDF jsou materiály, které se často používají při stavbě nábytku a v interiérovém designu. Sololit je vyráběn z překližky a má velmi hladký povrch, který se dobře lakuje. MDF je vyráběn z drcených dřevních vláken a je mnohem hustší než sololit. HDF je podobný MDF, ale má ještě vyšší hustotu.
Více
Paliva

Paliva

Palivové dřevo je velmi žádaným palivem, jelikož v porovnání s jinými energiemi je palivové dřevo levné a současně i velice výhřevné. Palivové dříví nebo peletky jsou oblíbené i jako doplňkový zdroj tepla při současném vytápění plynem či elektřinou.
Více
Lišty

Lišty

Na naší prodejně naleznete velký výběr masivních smrkových lišt rozmanitých profilů. Lišty se využívají především jako zakončení dřevěného obložení stěn, stropů, podlah apod. Lišty, které nabízíme, se vyznačují vysokou kvalitou – dřevo je čisté, bez suků a dalších vad. Jejich výhodou je také, že nejsou napojované (cinkované), každá lišta je tak vyrobená z jednoho kusu, a to standardně v délkách až 4 metry.
Více
ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů